« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Raspored informacija za roditelje učenika, šk. god. 2023./2024.
Prije dolaska na individualni razgovor, obavezna je najava putem elektroničke pošte!
Raspored informacija za roditelje 2023./2024. – RAZREDNA NASTAVA |
||||
RAZRED |
IME I PREZIME |
A TURNUS |
B TURNUS |
KONTAKT |
1.a |
Vlasta Jezernik |
SRIJEDA 17:00 – 17:45 |
SRIJEDA 9:50 – 10:30 |
vlasta.jezernik@skole.hr |
1.a |
Marita Crljen |
Po dogovoru |
Po dogovoru |
Marita.crljen@skole.hr |
1.b |
Branka Klisović |
ČETVRTAK 8:50 – 9:35 |
ČETVRTAK 17:00 – 17:45 |
branka.klisovic@skole.hr |
1.b |
Marija Kovačević |
Po dogovoru |
Po dogovoru |
marija.kovacevic17@skole.hr |
1.c |
Iva Cviljak |
PONEDJELJAK 9:50 – 10:30 |
PONEDJELJAK 17:30 – 18:15 |
iva.cviljak@skole.hr |
1.c |
Valentina Horvatović |
Po dogovoru |
Po dogovoru |
Valentina.horvatovic@skole.hr |
1.d |
Maja Cindrić |
PONEDJELJAK 17:30 – 18:15 |
PONEDJELJAK 10:40 – 11:25 |
maja.cindric4@skole.hr |
2.a |
Jadranka Vurnek |
ČETVRTAK 8:50 – 9:35 |
ČETVRTAK 18:20 – 19:05 |
jadranka.vurnek@skole.hr |
2.a |
Maja Horvat |
Po dogovoru |
Po dogovoru |
maja.horvat-maksimovic@skole.hr |
2.b |
Iva Rihter |
SRIJEDA 8:00 – 8:45 |
ČETVRTAK 18:20 – 19:05 |
iva.rihter@skole.hr |
2.b |
Ana Vrdoljak |
Po dogovoru |
Po dogovoru |
Ana.vrdoljakvskole.hr |
2.c |
Mirjana Trajbar |
ČETVRTAK 8:50 – 9:35 |
ČETVRTAK 18:20 – 19:05 |
mirjana.trajbar@skole.hr |
2.d |
Lovorka Bogadi |
SRIJEDA 9:50 – 10:30 |
ČETVRTAK 18:20 – 19:05 |
lovorka.bogadi@skole.hr |
3.a |
Ana Lacković |
SRIJEDA 17:00 – 17:45 |
PONEDJELJAK 13:10 – 13:55 |
ana.lackovic2@skole.hr |
3.b |
Višnja Kokan |
PONEDJELJAK 18:20 – 19:05 |
PONEDJELJAK 10:40 – 11:25 |
visnja.kokan@skole.hr |
3.c |
Natalija Šarotar |
SRIJEDA 18:20 – 19:05 |
SRIJEDA 11:30 – 12:15 |
natalija.bublic@skole.hr |
3.d |
Mirela Lončar |
ČETVRTAK 18:20 – 19:05 |
SRIJEDA 9:40 – 10:30 |
mirela.loncar1@skole.hr |
3.e |
Nataša Ryznar |
UTORAK 18:20 – 19:05 |
UTORAK 9:50 – 10:30 |
natasa.ryznar@skole.hr |
4.a |
Biljana Bergman Martinović |
SRIJEDA 10:40 – 11:25 |
UTORAK 18:20 – 19:05 |
biljana.bergman-martinovic@skole.hr |
4.b |
Anja Jakopiček |
PONEDJELJAK 8:50 – 9:35 |
UTORAK 18:20 – 19:05 |
anja.augustic@skole.hr |
4.c |
Gabrijela Sabo |
PETAK 8:50 – 9:35 |
SRIJEDA 18:20 – 19:05 |
gabrijela.sabo2@skole.hr |
4.d |
Maja Pintar |
PONEDJELJAK 10:40 – 11:25 |
PONEDJELJAK 18:20 – 19:05 |
maja.pintar1@skole.hr |
Raspored informacija za roditelje 2023./2024. – PREDMETNA NASTAVA |
||||
PREDMET |
IME I PREZIME |
A TURNUS |
B TURNUS |
KONTAKT |
Tehnička kultura |
Željko Alar |
SRIJEDA 13:10 – 13:55 |
SRIJEDA 19:10 – 19:55 |
zeljko.alar1@skole.hr |
Engleski jezik |
Morana Bartolić |
PETAK 9:45 – 10:30 |
SRIJEDA 16:40 – 17:25 |
morana.bartolic@skole.hr |
Vjeronauk |
Antonija Bonča |
PONEDJELJAK 8:00 – 8:45 |
PONEDJELJAK 14:00 – 14:45 |
antonija.bonca@skole.hr |
Matematika |
Melita B. Karakaš |
PONEDJELJAK 17:30 – 18:15 |
UTORAK 8:50 – 9:35 |
melita.blazevic-karakas@skole.hr |
Biologija/Kemija |
Krunoslava Crnić |
SRIJEDA 11:30 – 12:15 |
UTORAK 16:40 – 17:25 |
krunoslava.crnic@skole.hr |
Matematika |
Antonija Čačinović |
UTORAK 10:40 – 11:25 |
SRIJEDA 16:40 – 17:25 |
antonija.cacinovic@skole.hr |
Matematika |
Nevenka Černoš |
UTORAK 11:25 – 12:15 |
UTORAK 16:40 – 17:25 |
nevenka.cernos@skole.hr |
TZK |
Sanja Ditrih |
PONEDJELJAK 10:40 – 11:25 |
PONEDJELJAK 19:10 – 19:55 |
sanja.ditrih@skole.hr |
Geografija |
Sanja Dominik |
UTORAK 15:45 – 16:30 |
SRIJEDA 9:45 – 10:30 |
sanja.dominik@gmail.com |
Hrvatski jezik |
Mia Filajdić |
PONEDJELJAK 10:40 – 11:25 |
SRIJEDA 14:40 – 15:35 |
mia.filajdic@skole.hr |
Likovna kultura |
Lena Ivanković |
PONEDJELJAK 19:10 – 19:55 |
PONEDJELJAK 9:45 – 10:30 |
lena.ivankovic@skole.hr |
Povijest |
Bisa Jakovljević |
PONEDJELJAK 9:45 – 10:30 |
PONEDJELJAK 14:40 – 15:35 |
bisa.jakovljevic@skole.hr |
Vjeronauk |
Ana Jarnjak |
UTORAK 16:40 – 17:25 |
UTORAK 8:50 – 9:35 |
ana.jarnjak@skole.hr |
Glazbena kultura |
Filip Aver Jelavić |
SRIJEDA 19:10 – 19:55 |
SRIJEDA 8:50 – 9:35 |
filip-aver.jelavic@skole.hr |
Hrvatski jezik |
Željko Jerečić |
PETAK 10:30 – 11:25 |
ČETVRTAK 16:40 – 17:25 |
zeljko.jerecic1@skole.hr |
TZK |
Danijel Klanac |
PETAK 14:40 – 15:35 |
PONEDJELJAK 9:45 – 10:30 |
danijel.klanac@skole.hr |
Geografija |
Mandica Kljajić |
UTORAK 8:00 – 8:45 |
SRIJEDA 18:20 – 19:05 |
mandica.kljajic@skole.hr |
Vjeronauk |
Ruža Kolaica Šolaja |
|
|
ruza.kolaica-solaja@skole.hr |
Tehnička kultura |
Danijel Konjarik |
PONEDJELJAK 19:10 – 19:55 |
PONEDJELJAK 13:10 – 13:55 |
danijel.konjarik@skole.hr |
Engleski/Njemački jezik |
Jeronima Kursar Rinčić |
UTOR 17:30 – 18:15 |
UTORAK 11:25 – 12:15 |
jeronima.kursar-rincic@skole.hr |
Engleski jezik |
Maja Markač |
PONEDJELJAK 19:00 – 19:55 |
SRIJEDA 11:25 – 12:15 |
maja.markac@skole.hr |
Raspored informacija za roditelje 2023./2024. – PREDMETNA NASTAVA |
||||
PREDMET |
IME I PREZIME |
A TURNUS |
B TURNUS |
KONTAKT |
Informatika |
Maja Matanović |
UTORAK 9:45 – 10:30 |
PETAK 14:40 – 15:35 |
maja.matanovic@skole.hr |
Njemački jezik |
Irena Matijaščić |
PETAK 16:30 – 17:25 |
PONEDJELJAK 12:20 – 13:05 |
irena.matijascic@skole.hr
|
Fizika |
Irena Matošević |
|
|
irena.matosevic2@skole.hr
|
Matematika |
Sanja Medved Graovac |
ČETVRTAK 18:20 – 19:00 |
UTORAK 8:50 – 9:35 |
sanja.medved-graovac@skole.hr |
Hrvatski jezik |
Martina Mlinarić |
UTORAK 17:30 – 18:15 |
UTORAK 9:45 – 10:30 |
martina.mlinaric2@skole.hr
|
Priroda/Biologija/ Kemija |
Antonio Mucko |
ČETVRTAK 18:20 – 19:00 |
SRIJEDA 8:00 – 8:45 |
antonio.mucko@skole.hr |
Hrvatski jezik |
Andrea Vidušić - Mračkovski |
SRIJEDA 18:20 – 19:00 |
SRIJEDA 8:50 – 9:35 |
andrea.vidusic-mrackovski@skole.hr |
Vjeronauk |
Tihana Opetuk Živković |
UTORAK 14:50 – 15:35 |
UTORAK 9:45 – 10:30 |
tihana.opetuk-zivkovic@skole.hr |
Geografija/ Povijest |
Matea Peharec |
PETAK 18:20 – 19:00 |
PONEDJELJAK 8:50 – 9:35 |
matea.peharec@skole.hr |
Hrvatski jezik |
Ida Petran |
PONEDJELJAK 17:30 – 18:15 |
PONEDJELJAK 10:40 – 11:25 |
ida.petran@skole.hr |
Engleski jezik |
Silvija Sečić |
PETAK 16:30 – 17:25 |
PETAK 11:30 – 12:15 |
silvija.secic@skole.hr |
Engleski jezik |
Anna Sidorova |
UTORAK 14:00 – 14:45 |
UTORAK 17:30 – 18:15 |
anna.sidorova@skole.hr |
Informatika |
Danijel Stanić |
PONEDJELJAK 16:30 – 17:25 |
PONEDJELJAK 11:30 – 12:15 |
danijel.stanic2@skole.hr |
Njemački jezik |
Marina Škunca |
SRIJEDA 16:30 – 17:25 |
PONEDJELJAK 8:50 – 9:35 |
marina.skunca@skole.hr |
Informatika |
Deborah Špehar |
PONEDJELJAK 9:45 – 10:30 |
SRIJEDA 19:10 – 19:55 |
deborah.spehar@skole.hr |
Hrvatski jezik |
Andrea Vidušić - Mračkovski |
SRIJEDA 18:20 – 19:00 |
SRIJEDA 8:50 – 9:35 |
andrea.vidusic-mrackovski@skole.hr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|