« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Rezultati općinske smotre LiDraNo 2019.
Nakon provedene općinske smotre LiDraNo 2019. za županijsku smotru predlažu se sljedeći literarni radovi:
1. Samo riječi, Sara Vukadinović, 6.r – Voditeljica: Sanja Beloglavec, OŠ Dragutina Tadijanovića
2. Čarobni prozor, Maša Begović, 5.r – Voditeljica: Kristina Čendo, OŠ Dragutina Tadijanovića
3. Roditelji više nisu zajedno, Maja Matijević, 8.r – Voditeljica: Sanja Beloglavec, OŠ Dragutina Tadijanovića
4. Suton, Ema Pintar, 8.r. – Voditeljica: Ivanka Brađašević, OŠ Ante Kovačića
5. Jedna kišna epizoda, Lucija Ivić, 7.r. – Voditeljica: Ljiljana Behaim, OŠ Kustošija
6. Sličice iz djetinjstva, Jaka Šišak Labaš,8.r. – Voditeljica: Kristina Kraljević, OŠ Dragutina Domjanića
7. Vukovare – zovi!, Laura Vujić, 8.r. – Voditeljica: Ivana Plejić Pech, OŠ Pavleka Miškine
8. Zima, Hana Redžepagić, 4.r. – Voditeljica: Maja Cindrić, OŠ Stenjevec
9. Svađa, Nika Mataić, 6.r. – Voditeljica: Andrea Vidušić Mračkovski, OŠ Stenjevec
10. Jure traži mir, Filip Grizelj, 7.r. – Voditeljica: Katarina Colarić, OŠ Stenjevec
Članovi povjerenstva:
1. Maja Brajko Livaković, književnica
2. Ivan Herceg, književnik i novinar
3. Marija Odak Zidanić, prof.HJ i književnosti
Nakon provedene općinske smotre LiDraNo 2019. za županijsku smotru predlažu se sljedeći novinarski radovi:
1. Anina Žudnja za slobodom – Sara Bednjanec, 8.r – Voditeljica: Mila Galić, OŠ Špansko Oranice
2. Domoljublje ili nacionalizam - Rafael Kokot, 8.r – Voditeljica: Ivana Plejić Pech, OŠ Pavleka Miškine
3. Olimpijski tron san je svakog gimnastičara – Lola Karažija, 7.r - Voditelj: Zoran Šutić, OŠ Stenjevec
4. Mali profesionalac – Ivan Latinčić ,7.r - Voditelj: Zoran Šutić, OŠ Stenjevec
5. Prijateljstvo satkano svilom – Patricia Doko, 7.r - Voditelj: Zoran Šutić, OŠ Stenjevec
6. Odbojkaška suza ponosa – Tara Sedlar, 7.r - Voditelj: Zoran Šutić, OŠ Stenjevec
Članovi povjerenstva:
1. Sandra Maričić, novinar-urednik
2. Iva Badanjak, novinarka
3. Višnja Jaklin, prof. HJ i književnosti
Nakon provedene općinske smotre LiDraNo 2019. za županijsku smotru predlažu se sljedeći dramsko scenski-pojedinačni radovi:
1. Par Lagerkvist: Patuljak, Bartol Budiša, 7. r.; OŠ Ante Kovačića , voditeljica – Marcela Kučeković
2. Drago Ivanišević: Moj did, Katija Rožmarić, 8. r.; OŠ Ivana Cankara, voditeljica – Branka Rudman
3. Jasminka Tihi Stepanić, Prijateljica, Mara Lešić, 7. r.; OŠ Ante Kovačića, voditeljica – Vesna Čondić
4. Ivana Simić Bodrožić, Hotel Zagorje, Iva Lušo, 8. r.; OŠ Špansko Oranice, voditeljica – Mila Galić
5. Ivan Slamnig, Barbara, Vili Beber, 7. r.; OŠ Stenjevec, voditeljica – Katarina Colarić
6. Dragutin Domjanić, Zdrava Marija, Ena Šojat, 5. r. ; OŠ Špansko Oranice, voditeljica – Dijana Kosagov
Nakon provedene općinske smotre LiDraNo 2019. za županijsku smotru predlažu se sljedeći dramsko scenski - skupni radovi:
Članovi povjerenstva:
1. Nina Horvat, dramaturginja
2. Kristijan Potočki, glumac
3. Jasminka Deban, prof. HJ i književnosti
Na fotografiji: Vili Beber, 7.r