« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Rezultati općinske smotre LiDraNo 2017.
Nakon provedene općinske smotre LiDraNo 2017. za županijsku smotru predlažu se sljedeći literarni radovi:
1. Maska, Ema Pintar, 6. r., OŠ Ante Kovačića, voditeljica – Ivanka Brađašević
2. Tražila sam sreću, Hana Krajnović,5.r., OŠ Špansko Oranice, voditeljica – Dijana Vranješ
3. Pjesma o prašini, Klara Tomić, 6.r., OŠ Ante Kovačića, voditeljica – Ivanka Brađašević
4. Sjena, Ivona Kokolj, 3.r., OŠ Stenjevec, voditeljica – Jadranka Vurnek
5. Kad zalutam u svoje snove, Sara Vukadinović, 4.r., OŠ Dragutina Tadijanovića, voditeljica – Vera Radušić
6. Priča male pahulje, Nura Jakupović, 5.r., OŠ Ante Kovačića, voditeljica – Vesna Čondić
7. Kuća uspomena, Matea Hranilović, 7.r., OŠ Stenjevec, voditeljica – Zlata Begović
8. Njezina ekipa (sedam veličanstvenih), Hana Ivančan, 8.r., OŠ Špansko Oranice, voditeljica – Marijana Baić
9. Moj osjećajni svijet, Karla Burza, 8.r., OŠ Stenjevec, voditeljica – Nada Sijarto
10. Disleksija i ja, Leticia Čus, 8.r., OŠ Pavleka Miškine, voditeljica – Ivana Plejić Pech
Članovi povjerenstva:
1. Maja Brajko Livaković, književnica
2. Ivan Herceg, književnik i novinar
3. Tilda Raić Ergović, prof.HJ i književnosti
Nakon provedene općinske smotre LiDraNo 2017. za županijsku smotru predlažu se sljedeći novinarski radovi:
1. Ulični fajter, intervju, Lara Frangen, 7. razred, OŠ Stenjevec, voditelj – Zoran Šutić
2. Život kao finalna utakmica, članak, Lucija Paladin, 7. razred, OŠ Stenjevec, voditelj – Zoran Šutić
3. Mali raj na drugom kraju svijeta, putopis, Mia Parmak, 8. razred, OŠ Stenjevec, voditelj – Zoran Šutić
4. Glazba ostaje moja najveća ljubav, intervju, Lucija Kruljac, 6. razred, OŠ Stenjevec, voditelj – Zoran Šutić
5. Šegrt Hlapić je odrastao, intervju, Fran Bartolić, 7. razred, OŠ Otona Ivekovića, voditeljica – Marija Popović
Članovi povjerenstva:
1. Andrija Kačić Karlin, novinar
2. Nikol Boljfetić, novinarka
3. Višnja Jaklin, prof. HJ i književnosti
Nakon provedene općinske smotre LiDraNo 2017. za županijsku smotru predlažu se sljedeći dramsko scenski - skupni radovi:
1. Dramska skupina škole: Nijemi film
Skupina učenika, 5. i 7. razreda. – OŠ Dragutina Domjanića, voditeljica – Ana Petrić
2. Ita Tissauer Pavičić: Rajsko voće na uglu
Skupina učenika 5., 7. i 8. razreda - OŠ Pavleka Miškine, voditeljica – Ita Tissauer Pavičić
3. Učiteljica i učenici, Kauboj i indijanac
Skupina učenika 7. razreda – OŠ Dragutina Tadijanovića, voditeljica – Kristina Čendo
4. William Shakespeare, Ukroćena goropadnica
Skupina učenika 6. i 8. razreda – OŠ Špansko Oranice, voditeljica – Mila Galić
5. Anja Krneta, Sanja Mataga i grupa, Ona
Skupina učenika 6., 7. i 8. razreda – OŠ Tituša Brezovačkog, voditeljica – Sanja Mataga
sljedeći dramsko scenski-pojedinačni radovi:
1. Luko Paljetak: More
Tara Sedlar, 5. r. – OŠ Stenjevec, voditeljica – Nikolina Stanišić
2. Zoran Pongrašić, Najvažnije je napraviti dobar plan
Fran Suknaić, 6. r. – OŠ Otona Ivekovića, voditeljica – Petra Mišković Milavec
3. Anna Frank, Wenn die Uhr halb neune schlagt
Kristina Petek 8. r. – OŠ Otona Ivekovića, voditeljica – Petra Mišković Milavec
4. Dragutin Domjanić, Bele rože
Hana Ivančan, 8. r. – OŠ Špansko Oranice, voditeljica – Marijana Bajić
5. Julijana Matanović i Anka Dorić, Oni misle da sam mala
Leticija Čus, 8. r. – OŠ Pavleka Miškine, voditeljica – Natalija Stipetić Čus
6. Ivan Raos, Mala Viculinova
Manuel Bazina, 8.r. - OŠ Špansko Oranice, voditeljica – Mila Galić
Članovi povjerenstva:
1. Nina Horvat, dramaturginja
2. Kristijan Potočki, glumac
3. Jasminka Deban, prof. HJ i književnosti